ELEKTROLYT pes 500 ml

Kód: 15063
€5,10 / ks
Na sklade

Pre rýchlu regeneráciu organizmu
Presne vypočítaný a dlhodobo overený pomer účinných látok rýchlo a účinne pomôže psom v regenerácii síl po náročných pretekoch, výstave, operácii, strese alebo inej fyzickej záťaži. Pomôže k vyrovnaniu tekutín v bunke, na minimum sa skracuje svalová únava.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre rýchlu regeneráciu organizmu a prevenciu dehydratácie
Presne vypočítaný a dlhodobo overený pomer účinných látok rýchlo a účinne pomôže psom v regenerácii organizmu po náročných pretekoch, výstave, operácii, fyzickej alebo psychickej záťaži či strese. Veľmi rýchlo dôjde k vyrovnaniu tekutín v bunke, na minimum sa skracuje svalová únava.

ELEKTROLYT je vysoko účinný prípravok s obsahom elektrolytov umožňujúci veľmi rýchly a spoľahlivý príjem katiónov, aniónov a ľahko využiteľných uhľovodíkov. Má priamy vplyv na rozloženie tekutín v tele a prenos elektronáboja vo svaloch a tým aj na vyššiu výkonnosť. Pri záťaži účinne bráni úniku elektrolytov z organizmu.

ELEKTROLYT tiež vyrovnáva stratu minerálnych látok pri hnačkách a iných ochoreniach. Podáva sa pri svalovej únave, metabolickej záťaži organizmu a v prípadoch, keď hrozí prehriatie organizmu (napr. z tepla). Zabraňuje dehydratácii organizmu a tým aj možnému uhynutiu.

Vysoká účinnosť prípravku je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme a k jej maximálnej účinnosti.

Zloženie:

  • minerálne látky
  • vitamíny
  • prírodné látky
  • upravená pitná voda

Návod na použitie:

Podáva sa do napájacej vody, alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky deň pred zvýšeným výkonom alebo stresom, v deň zvýšeného výkonu a po celý rok minimálne 2 x do týždňa na prevenciu dehydratácie organizmu takto:

  • pri intenzívnej záťaži 1 ml na 1 kg telesnej hmotnosti a deň
  • pri nízkej záťaži 0,7 ml na 1 kg telesnej hmotnosti a deň
  • pri zdravotných problémoch (hnačkách, zvracaní, počas horkých letných dňoch) 1 ml na 1 kg telesnej hmotnosti a deň

Počas doby aplikácie je potrebné podávať dostatok vody.

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat. Zoznam týchto výrobkov nájdete nižšie na tejto stránke, tu je však uvedené len jedno balenie každého výrobku. Ďalšie balenie nájdete v príslušnej kategórii výrobkov.

Skladovanie:

Skladujte v suchom a tmavom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch. Po otvorení postupne spotrebujte, výrobok už dlhodobo neskladujte. Mikroskopické pevné čiastočky a mierny sediment je daný obsahom prírodných látok a nie je na závadu výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTROLYT
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.589 kg